MissFit #1 - Liman IV

 Raspored termina u MissFitu #1 na Limanu IV, Banović Strahinje 8
radnim danom 8h – 22h
nedeljom 16h – 22h

PONEDELJAK

17:30
Zumba
(Sara)

18:00
Fat-burn pilates
(Jelena)

19:30
Pilates
(Daca)

21:00
Spinning
(Andrea)

UTORAK

17:30
Rekreacija
(Dajana)

19:00
Bodyforming
(Bilja)

SREDA

17:30
Zumba
(Sara)

18:00
Fat-burn pilates
(Jelena)

19:30
Pilates
(Daca)

21:00
Spinning
(Andrea)

ČETVRTAK

17:30
Rekreacija
(Dajana)

19:00
Bodyforming
(Bilja)

PETAK

17:30
Zumba
(Sara)

18:00
Fat-burn pilates
(Jelena)

19:30
Pilates
(Daca)

21:00
Spinning
(Andrea)

SUBOTA

17:30
Rekreacija
(Dajana)

NEDELJA

19:00
Bodyforming
(Bilja)

MissFit #2 - Novo Naselje

 Raspored termina u MissFitu #2 na Novom Naselju, Stojana Novakovića 23
radnim danom 8h-12h i 18h-22h
subotom 10h-13h
nedeljom 16h-19h

GRUPNI TRENINZI - MISSFIT 2, NOVO NASELJE (raspored važi od 1. jula)

 

PONEDELJAK

18:30
Pilates
(Marina)

19:30
Dinamic pilates
(Brana)

UTORAK

18:00
Active pilates
(Boba)

19:30
Workout
(Tanja)

SREDA

18:30
Pilates
(Marina)

19:30
Dinamic pilates
(Marina)

ČETVRTAK

18:00
Active pilates
(Boba)

19:30
Workout
(Tanja)

PETAK

18:30
Active pilates
(Boba)

19:30
Dinamic pilates
(Marina)

SUBOTA

NEDELJA

TERETANA (Slobodno vežbanje + kružni treninzi) - MISSFIT 2, NOVO NASELJE

Nije potrebna najava

SVI RADNI DANI
( 8h-12h ) - slobodno vežbanje

SVI RADNI DANI
( 17h, 18h, 19h, 20h) - kružni treninzi sa Nikolinom

SUBOTA
( 10h, 11h, 12h ) - kružni treninzi sa Nikolinom

NEDELJA
( 16h, 17h, 18h ) - kružni treninzi sa Nikolinom

MissFit #3 - Centar

 Raspored termina u MissFitu #3 kod riblje pijace, Trg Republike 8
ponedeljak-peta 8h – 22h
subota 8h-20h
nedeljom: 15h-19h

PONEDELJAK

19:30
Pilates
(Brana)

21:00
Body forming
(Sanela)

UTORAK

19:00
Body burn
(Teodora)

20:00
Pilates
(Marina)

SREDA

19:30
Pilates
(Marina)

21:00
Body forming
(Sanela)

ČETVRTAK

19:00
Body burn
(Teodora)

20:00
Pilates
(Marina)

PETAK

19:30
Pilates
(Brana)

21:00
Body forming
(Sanela)

SUBOTA

NEDELJA