MissFit #1 - Liman IV

 Raspored termina u MissFitu #1 na Limanu IV, Banović Strahinje 8
radnim danom 8h – 22h
nedeljom 16h – 22h

19:00

Fat Burn Pilates

Instruktor: Jelena

20:00

Core Pilates

Instruktor: Mirna

21:00

Trening na Biciklima

Instruktor: Mirna

19:00

Body Forming

Instruktor: Biljana

20:00

Power Balance

Instruktor: Jelena

21:00

Funkcionalni Pilates

Instruktor: Nemanja

19:00

Fat Burn Pilates

Instruktor: Jelena

20:00

Core Pilates

Instruktor: Mirna

21:00

Trening na Biciklima

Instruktor: Mirna

19:00

Body Forming

Instruktor: Biljana

20:00

Power Balance

Instruktor: Jelena

21:00

Funkcionalni Pilates

Instruktor: Nemanja

19:00

Fat Burn Pilates

Instruktor: Jelena

20:00

Core Pilates

Instruktor: Mirna

21:00

Trening na Biciklima

Instruktor: Mirna

18.00

Body Forming

Instruktor: Biljana

19.00

Power Balance

Instruktor: Jelena

MissFit #2 - Novo Naselje

 Raspored termina u MissFitu #2 na Novom Naselju, Stojana Novakovića 23
ponedeljkom, sredom i petkom 8:30-10:30
radnim danom 17-22h
subotom 10-13h
nedeljom 16-19h

GRUPNI TRENINZI - MISSFIT 2, NOVO NASELJE

 

18:00

Pilates

Instruktor: Marina

19:00

Pilates (sa tegovima)

Instruktor: Branislava

20:00

Dinamic Mix Pilates

Instruktor: Biljana

18:00

Activ Pilates

Instruktor: Boba

19:00

Pilates (sa tegovima)

Instruktor: Tatjana

20:00

Pilates (sa loptama)

Instruktor: Marina

18:00

Activ Pilates

Instruktor: Boba

19:00

Pilates (sa loptama)

Instruktor: Branislava

20:00

Dinamic Mix Pilates

Instruktor: Biljana

18:00

Pilates (barre)

Instruktor: Marina

19:00

Pilates (sa steperom)

Instruktor: Tatjana

20:00

Activ Pilates

Instruktor: Boba

18:00

Activ Pilates

Instruktor: Boba

19:00

Pilates (barre/sterching)

Instruktor: Branislava

20:00

Dinamic Mix Pilates

Instruktor: Biljana

10:00-12:00

Besplatni kružni trening

Instruktor: Mima

16:00-19:00

Besplatni kružni trening

Instruktor: Dijana

TERETANA (KRUŽNI TRENINZI) - MISSFIT 2, NOVO NASELJE

  Svakih sat vremena nova grupa
Nije potrebna najava
Termine birate sami

08:30

🙂

Instruktor: Dijana

09:30

🙂

Instruktor: Dijana

17:00

🙂

Instruktor: Mima

18:00

🙂

Instruktor: Mima

19:00

🙂

Instruktor: Mima

20:00

🙂

Instruktor: Dijana

21:00

🙂

Instruktor: Dijana

17:00

🙂

Instruktor: Mima

18:00

🙂

Instruktor: Mima

19:00

🙂

Instruktor: Mima

20:00

🙂

Instruktor: Mima

21:00

🙂

Instruktor: Mima

08:30

🙂

Instruktor: Mima

09:30

🙂

Instruktor: Mima

17:00

🙂

Instruktor: Dijana

18:00

🙂

Instruktor: Dijana

19:00

🙂

Instruktor: Mima

20:00

🙂

Instruktor: Mima

21:00

🙂

Instruktor: Mima

17:00

🙂

Instruktor: Mima

18:00

🙂

Instruktor: Mima

19:00

🙂

Instruktor: Mima

20:00

🙂

Instruktor: Mima

21:00

🙂

Instruktor: Mima

08:30

🙂

Instruktor: Mima

09:30

🙂

Instruktor: Mima

17:00

🙂

Instruktor: Mima

18:00

🙂

Instruktor: Mima

19:00

🙂

Instruktor: Mima

20:00

🙂

Instruktor: Dijana

21:00

🙂

Instruktor: Dijana

10:00

🙂

Instruktor: Mima

11:00

🙂

Instruktor: Mima

12:00

🙂

Instruktor: Mima

16:00

🙂

Instruktor: Dijana

17:00

🙂

Instruktor: Dijana

18:00

🙂

Instruktor: Dijana

MissFit #3 - Centar

 Raspored termina u MissFitu #3 kod riblje pijace, Trg Republike 8
ponedeljak-peta 8h – 22h
subota 8h-20h
nedeljom: 15-19h

18:00

DINAMIC PILATES

Instruktor: Kristina

19:00

BODY BURN

Instruktor: Teodora

20:00

PILATES

Instruktor: Marina

21:00

BODY FORMING

Instruktor: Sanela

18:00

STEP AEROBIK

Instruktor: Teodora

19:00

BODY BURN

Instruktor: Teodora

20:00

PILATES

Instruktor: Branislava

21:00

DANCE HALL

Instruktor: Tamara

18:00

DINAMIC PILATES

Instruktor: Kristina

19:00

BODY BURN

Instruktor: Teodora

20:00

PILATES

Instruktor: Marina

21:00

BODY FORMING

Instruktor: Sanela

18:00

STEP AEROBIK

Instruktor: Teodora

19:00

BODY BURN

Instruktor: Teodora

20:00

PILATES

Instruktor: Branislava

21:00

BODY FORMING

Instruktor: Sanela

18:00

DINAMIC PILATES

Instruktor: Kristina

19:00

BODY BURN

Instruktor: Teodora

20:00

PILATES

Instruktor: Marina

21:00

DANCE HALL

Instruktor: Tamara

10:00

BODY BURN

Instruktor: Teodora

NERADNI DAN