MissFit #1 - Liman IV

 Raspored termina u MissFitu #1 na Limanu IV, Banović Strahinje 8
radnim danom 7:30h -12:30h 16h- 21h
nedeljom 17h – 21h

PONEDELJAK

19:00
Pilates
(Bilja)

20:00
Kružni trening (Andrea)

21:00
Spinning
(Andrea)

UTORAK

19:00
Bodyforming
(Bilja)

20:00
Teen gym (12-16 godina)
(Tijana)

SREDA

19:00
Pilates
(Bilja)

20:00
Kružni trening (Andrea)

21:00
Spinning
(Andrea)

ČETVRTAK

19:00
Bodyforming
(Bilja)

20:00
Teen gym (12-16 godina)
(Tijana)

PETAK

20:00
Kružni trening (Andrea)

21:00
Spinning
(Andrea)

SUBOTA

12:00
Pilates
(Bilja)

20:00
Teen gym (12-16 godina)
(Tijana)

NEDELJA

11:00
Bodyforming (Bilja)

MissFit #2 - Novo Naselje

 Raspored termina u MissFitu #2 na Novom Naselju, Stojana Novakovića 23
RADNO VREME POGLEDATI U RASPOREDU TERMINA

GRUPNI TRENINZI - MISSFIT 2, NOVO NASELJE

 

PONEDELJAK

12:00
Pilates
(Tanja)

17:15
Pilates
(Boba)

18:15
Pilates
(Boba)

19:15
Kružni trening (Tamara)

20:15
Kružni trening (Tamara)

UTORAK

18:20
Pilates (Marina)

19:30
Bodyforming
(Tanja)

20:30
Teen gym (12-16 godina)
(Tanja)

SREDA

12:00
Pilates
(Tanja)

17:15
Pilates
(Boba)

18:15
Pilates
(Boba)

19:15
Kružni trening (Tamara)

20:15
Kružni trening (Tamara)

ČETVRTAK

18:20
Pilates (Marina)

19:30
Bodyforming
(Tanja)

20:30
Teen gym (12-16 godina)
(Tanja)

PETAK

17:15
Pilates
(Boba)

18:15
Pilates
(Boba)

19:15
Kružni trening (Tamara)

20:15
Kružni trening (Tamara)

SUBOTA

12:00
Pilates
(Tanja)

NEDELJA

17:00
Teen gym (12-16 godina)
(Marina)

19:00
Pilates (Marina)

TERETANA (Polupersonalni treninzi do 4 osobe i kružni treninzi) - MISSFIT 2, NOVO NASELJE

info: 062/505-507

polupersonalni treninzi ( max. 4 osobe)

kružni treninzi ( max. 10 osoba)

MissFit #3 - Centar

 Raspored termina u MissFitu #3 kod riblje pijace, Trg Republike 8
ponedeljak-petak 7:30h 22h
subota 7:30h- 20h
nedeljom: neradna

PONEDELJAK

18:00
Kružni treninzi
(Vanja)

19:00
Pilates
(Tanja)

20:00
Bodyforming
(Sanela)

UTORAK

18:30
Workout body pump
(Iva)

19:30
Pilates
(Brana)

20:30
Teen gym (12-16 godina)
(Tamara)
od 20.09.

SREDA

18:00
Kružni treninzi
(Vanja)

19:00
Pilates
(Tanja)

20:00
Bodyforming
(Sanela)

ČETVRTAK

18:30
Workout body pump
(Iva)

19:30
Pilates
(Brana)

20:30
Teen gym (12-16 godina)
(Tamara)
od 20.09.

PETAK

18:00
Kružni treninzi
(Vanja)

19:00
Pilates
(Tanja)

20:00
Bodyforming
(Sanela)

SUBOTA

14:00
Workout body pump
(Iva)

17:00
Teen gym (12-16 godina)
(Tamara)
od 20.09.

NEDELJA