MissFit #1 - Liman IV

 Raspored termina u MissFitu #1 na Limanu IV, Banović Strahinje 8
radnim danom 8h – 22h
nedeljom 16h – 22h

19:00

High Body Impact

Instruktor: Jelena

20:00

Core Pilates

Instruktor: Mirna

21:00

Trening na Biciklima

Instruktor: Mirna

19:00

Body Forming

Instruktor: Biljana

20:00

Power Balance

Instruktor: Jelena

21:00

Funkcionalni Trening

Instruktor: Nemanja

19:00

High Body Impact

Instruktor: Jelena

20:00

Core Pilates

Instruktor: Mirna

21:00

Trening na Biciklima

Instruktor: Mirna

19:00

Body Forming

Instruktor: Biljana

20:00

Power Balance

Instruktor: Jelena

21:00

Funkcionalni Trening

Instruktor: Nemanja

19:00

High Body Impact

Instruktor: Jelena

20:00

Core Pilates

Instruktor: Mirna

21:00

Trening na Biciklima

Instruktor: Mirna

19:00

Power Balance

Instruktor: Jelena

MissFit #2 - Novo Naselje

 Raspored termina u MissFitu #2 na Novom Naselju, Stojana Novakovića 23
ponedeljkom, sredom i petkom 8:30-10:30
radnim danom 17-22h
subotom 10-13h
nedeljom 16-19h

GRUPNI TRENINZI - MISSFIT 2, NOVO NASELJE

 

17:00

Rekreacija

Instruktor: Marina

18:00

Pilates

Instruktor: Marina

19:00

Pilates

Instruktor: Marina

20:00

Body Forming

Instruktor: Boba

19:30

Body Workout

Instruktor: Tanja

20:30

Pilates

Instruktor: Sandra

18:00

Pilates

Instruktor: Marina

19:00

Pilates

Instruktor: Marina

20:00

Body Forming

Instruktor: Boba

19:30

Body Workout

Instruktor: Tanja

20:30

Pilates

Instruktor: Sandra

18:00

Pilates

Instruktor: Marina

19:00

Pilates

Instruktor: Marina

20:00

Body Forming

Instruktor: Boba

10:00 - 13:00

Besplatni kružni trening

Instruktor:

16:00 - 19:00

Besplatni kružni trening

Instruktor:

TERETANA (KRUŽNI TRENINZI) - MISSFIT 2, NOVO NASELJE

  Svakih sat vremena nova grupa
Nije potrebna najava
Termine birate sami

08:30

🙂

Instruktor: Dejan

09:30

🙂

Instruktor: Dejan

17:00

🙂

Instruktor: Dejan

18:00

🙂

Instruktor: Dejan

19:00

🙂

Instruktor: Zorica

20:00

🙂

Instruktor: Zorica

21:00

🙂

Instruktor: Zorica

17:00

🙂

Instruktor: Zorica

18:00

🙂

Instruktor: Zorica

19:00

🙂

Instruktor: Dejan

20:00

🙂

Instruktor: Dejan

21:00

🙂

Instruktor: Dejan

08:30

🙂

Instruktor: Dejan

09:30

🙂

Instruktor: Dejan

17:00

🙂

Instruktor: Dejan

18:00

🙂

Instruktor: Dejan

19:00

🙂

Instruktor: Zorica

20:00

🙂

Instruktor: Zorica

21:00

🙂

Instruktor: Zorica

17:00

🙂

Instruktor: Zorica

18:00

🙂

Instruktor: Zorica

19:00

🙂

Instruktor: Dejan

20:00

🙂

Instruktor: Dejan

21:00

🙂

Instruktor: Dejan

08:30

🙂

Instruktor: Dejan

09:30

🙂

Instruktor: Dejan

17:00

🙂

Instruktor: Dejan

18:00

🙂

Instruktor: Dejan

19:00

🙂

Instruktor: Zorica

20:00

🙂

Instruktor: Zorica

21:00

🙂

Instruktor: Zorica

10:00

🙂

Instruktor: Zorica ili Dejan

11:00

🙂

Instruktor: Zorica ili Dejan

12:00

🙂

Instruktor: Zorica ili Dejan

13:00

🙂

Instruktor: Zorica ili Dejan

16:00

🙂

Instruktor: Zorica ili Dejan

17:00

🙂

Instruktor: Zorica ili Dejan

18:00

🙂

Instruktor: Zorica ili Dejan

MissFit #3 - Centar

 Raspored termina u MissFitu #3 kod riblje pijace, Trg Republike 8
ponedeljak-subota 8h – 22h
nedeljom: 16-22h

18:00 - 19:00

PILATES

Instruktor: Vesna

19:00 - 20:00
SALA 1

BODY ROCK

Instruktor: Jovana

19:00 - 20:00
SALA 2

TRENING NA BICIKLIMA

Instruktor: Vesna

20:00 - 21:00
SALA 1

PILATES

Instruktor: Sandra

20:00 - 21:00
SALA 2

TRENING NA BICIKLIMA

Instruktor: Jovana

21:00 - 22:00

BODY FORMING

Instruktor: Tanja

18:00 - 19:00

FIT BALL

Instruktor: Jovana

19:00 - 20:00

MIX AEROBIK

Instruktor: Jovana

20:00 - 21:00

TOTAL BODY WORKOUT

Instruktor: Vesna

18:00 - 19:00

PILATES

Instruktor: Vesna

19:00 - 20:00
SALA 1

BODY ROCK

Instruktor: Jovana

19:00 - 20:00
SALA 2

TRENING NA BICIKLIMA

Instruktor: Vesna

20:00 - 21:00
SALA 1

PILATES

Instruktor: Sandra

20:00 - 21:00
SALA 2

TRENING NA BICIKLIMA

Instruktor: Jovana

21:00 - 22:00

BODY FORMING

Instruktor: Tanja

18:00 - 19:00

FIT BALL

Instruktor: Jovana

19:00 - 20:00

MIX AEROBIK

Instruktor: Jovana

20:00 - 21:00

TOTAL BODY WORKOUT

Instruktor: Vesna

19:00 - 20:00

BODY FORMING

Instruktor: Tanja

18:00 - 19:00

PILATES

Instruktor: Vesna

19:00 - 20:00
SALA 1

BODY ROCK

Instruktor: Jovana

19:00 - 20:00
SALA 2

TRENING NA BICIKLIMA

Instruktor: Vesna

20:00 - 21:00
SALA 1

FIT-BALL/STRECHING

Instruktor: Sandra

20:00 - 21:00
SALA 2

TRENING NA BICIKLIMA

Instruktor: Jovana

18:00 - 19:00

FIT BALL

Instruktor: Jovana

19:00 - 20:00

MIX AEROBIK

Instruktor: Jovana

NERADNI DAN